Profi kosmetika

Profi kosmetika se liší od klasické tím, že je více koncentrovaná a tím účinnější, splňuje nároky jak profesionálních spa kosmetiček tak manažerů na provozy luxusních spa a kosmetických institutů. Ideální profi kosmetika má vlastní kosmetické a  masážní postupy, velké kabinetní balení, profi produkty jsou  i jiné než v domácí péči, nabízí širokou škálu ošetření pro tvář a tělo, masážní techniky.

Kosmetická péče je základním krokem v péči o pleť a rozdělujeme ji na dvě části, profesionální a domácí. Profesionální péče se od domácí péče liší v mnohém. Tu profesionální používají vyškolení odborníci, kteří přesně vědí, který produkt je nejlepší pro individuální potřeby pleti a také znají nejlepší kombinace pro optimální výsledek. Samozřejmostí je také koncentrovanější, a tak i silnější složení, které je vhodný pro použití pouze v zařízení, kde vědí, jak s konkrétními produkty pracovat.


Profi kosmetika ale není pouze o produktech, je také o tom, jak se aplikuje, proto kvalitní značky vytvářejí své speciální masážní rituály, konkrétní postupy a návody, aby účinnost produktů byla co nejvyšší. Požadavky a potřeby každého klienta mohou být opravdu různé, proto je důležité si zvolit profesionální kosmetiku, která splňuje potřeby úplně všech, a salon tak může nabídnout širokou škálu ošetření jak kosmetických, tak tělových zábalů i masáží. I přesto, že domácí péče je velmi důležitou součástí každodenní péče a měla by být používána, má profesionální kosmetika v profesionálním zařízení velmi důležité místo a proto by se neměli navzájem vylučovat, avšak ideálně doplňovat, pouze tak dosáhneme našich vytoužených výsledků.

Comfort Zone - Profesionální kosmetika

HBW Mezo Séra