Salon  |  školení  |  Eshop
Search
Close this search box.
Přístroje

EndoSpheres AkBody

Přístroj proti celulitidě

 • Snižuje zadržování lymfatických tekutin
 • Redukuje pomerančovou kůži
 • Zlepšuje žilní oběh
 • Tvaruje kontury těla
 • Zpevňuje svaly
 • Průměr : 315 mm (nahoře) / 364 mm (dole)
 • Výška : 1 150 mm
 • Hmotnost : 15 kg
 • Vibrace : 29–310 Hz
 • Chlazení : ED/AIRCOOLING
 • Displej: Dotykový, kapacitní, 7barevný
 • Hladina hluku: 56 dBA
 • Elektrická specifikace: 100 až 240 V / 50–60 Hz

Ak Body je založen na principu kompresní mikrovibrace, která je schopna prostřednictvím přenosu nízkofrekvenčních vibrací generovat pulzní a rytmické působení na tkáně. Nabízí několik možností ošetření pro postupnou a přizpůsobitelnou léčbu podle morfologie klienta. Tkáň tak podléhá zvýšenému „cévnímu cvičení“, což podporuje zlepšení mikrocirkulační systému, odbourávání tukových buněk, zrychlení metabolismu a tvorbu kolagenu a elastinu.

Před aplikací
Po aplikaci

EndoSpheres AkBody je sofistikovaný přístroj určený k léčbě celulitidy. Tento přístroj je řízen počítačem a obsahuje mobilní násadec s válcovým zařízením, které obsahuje 55 hypoalergenních silikonových kuliček – sfér, které jsou nezbytné pro aplikaci léčby Endospheres Therapy®.

Před aplikací
Po aplikaci

Terapeut může vybrat z 13 specifických kroků v závislosti na zvoleném typu léčby, aby přizpůsobil léčbu individuálně podle morfologie pacienta. Joystick umístěný na násadci umožňuje snadnou správu aplikací. Displej, umístěný na samotném stroji, je základním nástrojem pro obsluhu, protože zobrazuje správné parametry potřebné pro léčbu jasným a intuitivním způsobem.

Funkce:

 1. JOYSTICK: Joystick ovládá aktivaci, směr a frekvenci výboje. Ukazatele směru ukazují směr výboje pro účely lymfatické drenáže. Joystick umožňuje snadné odstranění a dezinfekci pro perfektní hygienu.
 2. INTERAKTIVNÍ RUČIČKA: Interaktivní a ergonomická ručička usnadňuje práci operátora. Obsahuje 55 silikonových sfér s určitými charakteristikami, hustotou a specifickým průměrem, které jsou umístěny ve vzoru „plástve“.
 3. MONITOR: Dotykový monitor o velikosti 9 palců umožňuje okamžitý a intuitivní přístup k zaznamenaným programům a informacím.
 4. VÁLCOVÝ ROTOR: AkBody, díky sofistikovanému elektronickému zařízení, ovládá funkce mobilní ručičky, na které je nainstalován „válcový rotor“, který přenáší léčbu na tkáně.

Přístroj AkBody je založen na principu Compressive Microvibration®, který prostřednictvím přenosu nízkofrekvenčních vibrací generuje pulzující a rytmický účinek na tkáně. Tento přístroj je navržen tak, aby bylo možné léčbu postupovat a přizpůsobit morfologii každého pacienta. Je určen k efektivní léčbě celulitidy.

Péče o Tělo a Obličej

Endospheres představuje revoluční metodu pro péči o tělo a obličej, která byla vyvinuta a vytvořena v Itálii a nyní je dostupná pro klienty po celém světě. Tato inovativní technologie kombinuje vědecký výzkum s luxusním ošetřením, které poskytuje několik výsledků najednou.

Klinicky Ověřená Účinnost

Endospheres se pyšní klinicky ověřenou účinností podporovanou renomovanými univerzitami a lékařskými institucemi. S 97,8% hodnocením spokojenosti klientů nabízíme záruku, že naše ošetření přináší skvělé výsledky.

Bezpečné a Neinvazivní

Jedním z hlavních benefitů Endospheres je jeho neinvazivní přístup. Toto ošetření tvaruje a vyhlazuje tělo a obličej bez potřeby chirurgického zákroku. S výsledky, které můžete vidět již po prvním sezení, je Endospheres bezpečnou a efektivní volbou.

Komplexní Péče o Tělo i Obličej

Endospheres nabízí komplexní péči o tělo i obličej. S touto metodou můžete cíleně pracovat na problematických oblastech vašeho těla, od cellulitidy po modelování postavy. Pro obličejovou péči zase Endospheres působí pod povrchem kůže, zlepšuje tón, elasticitu a tvar obličeje, odstraňuje tmavé kruhy a otoky pod očima a posiluje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové pro revitalizaci vaší pleti.

Zažijte jedinečné ošetření s Endospheres a dejte svému tělu i obličeji péči, kterou si zasloužíte.

Klinicky testováno

Po letech zkušeností a vědeckého výzkumu vytvořila společnost Endospheres klinicky a technologicky pokročilé a sofistikované ošetření, které umožňuje ošetřit každou část těla od hlavy až k patě a stimulovat všechny přirozené mechanismy jediným ošetřením. Viditelné výsledky již při prvním sezení. Všechny přístroje vyráběné skupinou Fenix jsou patentované, klinicky testované a neustále vědecky aktualizované.

100% Bezpečné řešení

Studie a vědecké výzkumy prokázaly pozoruhodné a trvalé výsledky, jako je redukce výrazových vrásek a vrásek způsobených ochabnutím kůže v důsledku stárnutí, zvýšení tloušťky, tonusu a prokrvení tkání a svalů. Výrazné zlepšení celé kožní a svalové struktury obličeje a těla. Stoprocentně neinvazivní ošetření s nulovými vedlejšími účinky.

Doporučeno profesionály

 • PIERANTONIO BACCI: Professor of Aesthetic Surgery and Phlebology – University of Siena
 • BIANCA DIFFIDENTI: Surgeon – Professor at the University Federico II – Naples
 • ANDREA SBARBATI: Professor of Medicine and Surgery – University of Verona
 • RAOUL SAGGINI: Full Professor in Physical Medicine and Rehabilitation at the Department of Motor and Physical Education
 • JEAN MARC CHARDONNEAU: Specialist in Aesthetic Medicine and Phlebology

Klinicky
testováno

Maximální účinnost pro vaší pokožku

100%
neinvazivní

Výsledky bez nutnosti chirurgických zákroků

Efektivní
a bezpečný

Efektivní ošetření s maximální bezpečností

Mimořádná
kvalita

Vyzkoušejte italskou kvalitu

Doporučeno
profesionály

Doporučují kosmetičtí specialisté

Katalog ke stažení

Podrobné informace o přístroji

Co pro Vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět a my se ozveme v nejkratší možné době.