Salon  |  školení  |  Eshop
Search
Close this search box.
Přístroje

EndoSpheres AkSensorAll

Přístroj pro ošetření těla i obličeje

 • Snižje zadržování lymfatických tekutin
 • snižuje pomerančovou kůži
 • zlepšuje žilní oběh
 • Tvaruje kontury těla
 • Zpevňuje svaly
 • Průměr : 315 mm (nahoře) / 364 mm (dole)
 • Výška : 1 150 mm
 • Hmotnost : 18 kg
 • Vibrace : 29–355 Hz
 • Chlazení : ED/AIRCOOLING
 • Senzory: Sistema FND-21K
 • Displej: Dotykový, kapacitní, 7barevný
 • Hladina hluku : 56 dBA
 • Elektrické specifikace : 100 až 240 V / 50–60 Hz

REVOLUČNÍ SENZOROVÁ TECHNOLOGIE PROOŠETŘENÍ TĚLA I OBLIČEJE V JEDINÉM ZAŘÍZENÍ

Ak Sensor ALL® je vybavený dvěma hlavicemi, kombinuje špičkovou, senzorovou technologii pro ošetření těla a obličeje v jediném přístroji. Kromě toho Ak Sensor ALL® díky tlakovým senzorům v hlavici automaticky kalibruje tlak a vibrační frekvenci, aby bylo možné přizpůsobit a upravit ošetření podle potřeb jednotlivých klientů.

EndoSpheres AkSensorAll je přístroj, který je vybaven dvěma násadci pro ošetření obličeje a těla v jednom zařízení. Přináší inovativní Sensor technologii pro ošetření obličeje a těla v jednom zařízení.

Před aplikací
Po aplikaci

Hlavní rysy EndoSpheres AkSensorAll zahrnují:

 1. JOYSTICK: Joystick na tělové násadce umožňuje aktivaci léčby, směr aplikace a frekvenci práce, což usnadňuje práci operátora.
 2. INTERAKTIVNÍ NÁSADKA: Interaktivní násadka byla vybavena mechanismem pro regulaci tlaku, který umožňuje přesně vyhodnotit množství tlaku, které má být aplikováno na tkáň v závislosti na morfologii pacienta a počtu provedených sezení.
 3. NEJVYSPELEJŠÍ TECHNOLOGIE: Sofistikované elektronické zařízení ovládá funkce mobilní násadky, na které je nainstalováno „válcové zařízení“, které následně přenáší léčbu na tkáně.
Před aplikací
Po aplikaci

Díky dvěma násadkám umožňuje AkSensorAll komplexní ošetření obličeje a těla s využitím Sensor technologie. Zařízení automaticky kalibruje tlakovou a vibrační frekvenci, aby přizpůsobilo léčbu potřebám jednotlivých pacientů, což optimalizuje pracovní dobu a zvyšuje výsledky.

AkSensorAll je inovativní zařízení pro komplexní ošetření celého těla a obličeje. Ergonomická a funkční násadka pro ošetření obličeje bojuje proti nedokonalostem obličeje způsobem, který je 100% neinvazivní. Lokální ošetření pro tělo i obličej zaručuje efektivní a extrémně účinné výsledky.

Péče o Tělo a Obličej

Endospheres představuje revoluční metodu pro péči o tělo a obličej, která byla vyvinuta a vytvořena v Itálii a nyní je dostupná pro klienty po celém světě. Tato inovativní technologie kombinuje vědecký výzkum s luxusním ošetřením, které poskytuje několik výsledků najednou.

Klinicky Ověřená Účinnost

Endospheres se pyšní klinicky ověřenou účinností podporovanou renomovanými univerzitami a lékařskými institucemi. S 97,8% hodnocením spokojenosti klientů nabízíme záruku, že naše ošetření přináší skvělé výsledky.

Bezpečné a Neinvazivní

Jedním z hlavních benefitů Endospheres je jeho neinvazivní přístup. Toto ošetření tvaruje a vyhlazuje tělo a obličej bez potřeby chirurgického zákroku. S výsledky, které můžete vidět již po prvním sezení, je Endospheres bezpečnou a efektivní volbou.

Komplexní Péče o Tělo i Obličej

Endospheres nabízí komplexní péči o tělo i obličej. S touto metodou můžete cíleně pracovat na problematických oblastech vašeho těla, od cellulitidy po modelování postavy. Pro obličejovou péči zase Endospheres působí pod povrchem kůže, zlepšuje tón, elasticitu a tvar obličeje, odstraňuje tmavé kruhy a otoky pod očima a posiluje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové pro revitalizaci vaší pleti.

Zažijte jedinečné ošetření s Endospheres a dejte svému tělu i obličeji péči, kterou si zasloužíte.

Klinicky testováno

Po letech zkušeností a vědeckého výzkumu vytvořila společnost Endospheres klinicky a technologicky pokročilé a sofistikované ošetření, které umožňuje ošetřit každou část těla od hlavy až k patě a stimulovat všechny přirozené mechanismy jediným ošetřením. Viditelné výsledky již při prvním sezení. Všechny přístroje vyráběné skupinou Fenix jsou patentované, klinicky testované a neustále vědecky aktualizované.

100% Bezpečné řešení

Studie a vědecké výzkumy prokázaly pozoruhodné a trvalé výsledky, jako je redukce výrazových vrásek a vrásek způsobených ochabnutím kůže v důsledku stárnutí, zvýšení tloušťky, tonusu a prokrvení tkání a svalů. Výrazné zlepšení celé kožní a svalové struktury obličeje a těla. Stoprocentně neinvazivní ošetření s nulovými vedlejšími účinky.

Doporučeno profesionály

 • PIERANTONIO BACCI: Professor of Aesthetic Surgery and Phlebology – University of Siena
 • BIANCA DIFFIDENTI: Surgeon – Professor at the University Federico II – Naples
 • ANDREA SBARBATI: Professor of Medicine and Surgery – University of Verona
 • RAOUL SAGGINI: Full Professor in Physical Medicine and Rehabilitation at the Department of Motor and Physical Education
 • JEAN MARC CHARDONNEAU: Specialist in Aesthetic Medicine and Phlebology

Klinicky
testováno

Maximální účinnost pro vaší pokožku

100%
neinvazivní

Výsledky bez nutnosti chirurgických zákroků

Efektivní
a bezpečný

Efektivní ošetření s maximální bezpečností

Mimořádná
kvalita

Vyzkoušejte italskou kvalitu

Doporučeno
profesionály

Doporučují kosmetičtí specialisté

Katalog ke stažení

Podrobné informace o přístroji

Co pro Vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět a my se ozveme v nejkratší možné době.